Oferty pracy

 

1. Ogłoszenie o konkursie na stanowisko referendarza sądowego w Sądzie Rejonowym w Strzelcach Krajeńskich z dnia 30 listopada 2018r.

Zarządzenie o wyznaczeniu komisji do przeprowadzenia konkursu na stanowisko referendarza sądowego z dnia 30 listopada 2018r.

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko referendarza sądowego w Sądzie Rejonowym w Strzelcach Krajeńskich z dnia 21 grudnia 2018r.

Ogłoszenie Komisji Egzaminacyjnej z dnia 04 stycznia 2019r.

Ogólna klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych (kandydaci na referendarza).

 

2. Ogłoszenie o konkursie na stanowisko asystenta sędziego w Sądzie Rejonowym w Strzelcach Krajeńskich z dnia 10 grudnia 2018r.

Zarządzenie Prezesa Sądu Rejonowego w Strzelcach Krajeńskich o powołaniu komisji w sprawie przeprowadzenia konkuru na stanowisko asystenta sądowego w Sądzie Rejonowym w Strzelcach Krajeńskich z dnia 04 stycznia 2019r.

Ogłoszenie Komisji Egzaminacyjnej powołanej do przeprowadzenia konkursu na stanowisko asystenta sędziego z dnia 15 stycznia 2019r.

Ogólna klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych (kandydaci na asystenta).

 

 3. Ogłoszenie o konkursie na stanowisko urzędnika sądowego - stażysty w Sądzie Rejonowym w Strzelcach Krajeńskich z dnia 10 grudnia 2018r.

Zarządzenie Dyrektora Sądu Okręgowego w Gorzowie Wlkp. w sprawie przeprowadzenia konkursowego postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko urzędnika sądowego stażysty w Sądzie Rejonowym w Strzelcach Krajeńskich z dnia 04 stycznia 2019r.

Ogłoszenie Komisji Egzaminacyjnej powołanej do przeprowadzenia konkursowego postępowania kwalifikacyjnego z dnia 04 stycznia 2019r.

Ogłoszenie Komisji Egzaminacyjnej powołanej do przeprowadzenia konkursowego postępowania kwalifikacyjnego z dnia 16 stycznia 2019r.

Ogólna klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych (kandydaci na urzędnika-stażystę).